עם WordPress.com אפשר לעצב אתרים כאלה
להתחיל

ראשי

נאות המושבה גולדן קייר

רחוב הפטיש 6 נס ציונה

״גולדן קייר נאות המושבה״ הינו מרכז רפואי שיקומי גריאטרי הנמצא בנס ציונה (רחוב הפטיש, מרכז ישפרו סנטר). הצוות המקצועי והמסור של סניף נאות המושבה מטפל מתוך גישה הוליסטית, המעניקה טיפול מקיף לכל צרכיו של המטופל ובני משפחתו. הצוות של נאות המושבה הינו המקצועי והמוביל בתחום הרפואה, סיעוד, עבודה סוציאלית, שיקום, פיזיותרפיה, תזונה, קלינאות תקשורת ועוד. אנו בנאות המושבה, מעניקים שיקום גריאטרי, סיעוד, טיפול בתשושי נפש, דיאליזה, טיפולי אונקולוגיה ועוד, הן למאושפזים, והן טיפולים משלימים במכון שיקום יום.

נאות המושבה מהווה אבן שואבת לרופאים ואנשי המקצוע הטובים בארץ בתחום הסיעוד והשיקום, ואף מקיים התמחויות בתחום הרפואה הגריאטרית ובתחומים פרא-רפואיים, בהיותו מן המוסדות המובילים בישראל בתחום הרפואה והטיפול השיקומי. מטופלים רבים מגיעים לסניף נאות המושבה כל איזור נס ציונה, ראשון לציון, באר יעקב, רחובות, גדרה והמושבים הסמוכים. כמו כן, למקום גישה נוחה ברכב ובתחבורה ציבורית (מסוף אוטובוסוים בסמוך למרכז).

סרטון תודה לגולדן קייר המושבה

נרגשים לשתף אתכם בסרטון הכי מרגש שתראו היום: סרטון תודה לצוות גולדן קייר נאות המושבה, שהכין מטופל שהשתחרר לא מזמן הביתה. גולדן קייר מודים לכל מי שלקח חלק בהכנת הסרטון ותודה מיוחדת לצוות נאות המושבה נס ציונה שפועל לילות כימים על מנת לדאוג לרווחת המטופלים בצורה הטובה ביותר.

גולדן קייר המושבה ב-MY ZIONA – מהי תכנית 360?

בריאיון של מרינה אנטוניאן, מנהלת שירותי הסיעוד בגולדן קייר המושבה עם אתר MY ZIONA, זו סיפרה על התכנית, איך היא התחילה וכיצד היא פועלת. "התכנית נועדה להעצמה של תפקיד “מנהל סיעוד” תוך מתן כלים ניהוליים, הכוונה בבניית ממשקים עם מעטפת נותני שירות פנים ארגוניים, יצירת שפה משותפת, בניית תהליכי עבודה יעילים ובטוחים. המטרה הסופית היאהמשך לקרוא "גולדן קייר המושבה ב-MY ZIONA – מהי תכנית 360?"

נאות המושבה נס ציונה מסכמים שנה

בגולדן קייר ארגנו ערב הוקרה לצוותים הרפואיים, שעמדו באתגרים לא פשוטים במהלך שנת הקורונה. בסרטון הבא מדברים אנשי צוות של נאות המושבה נס ציונה על השנה האחרונה, וכיצד הם עברו אותה:

נאות המושבה בישראל היום

יצחק הלל, מטופל שהשתחרר לאחרונה מגולדן קייר נאות המושבה, לא יכול היה להמשיך מבלי לעצור ולהודות לצוות הרפואי במוסד השיקומי: "הטיפול היה מעולה. אני חושב שהיחס האישי היה חשוב מאוד לתהליך ההחלמה. הרשימה ארוכה מדי להזכיר את כולם, אבל אני מכיר את כולם בשמות. מה שנותר לומר הוא צוות נפלא ושאפו גולדן קייר”. קראו אתהמשך לקרוא "נאות המושבה בישראל היום"

נאות המושבה מסבירים מהי הידרותרפיה

הידרותרפיה היא שיטת טיפול הנעזרת במים ומתבצעת בבריכה טיפולית ייעודית במטרה לשפר את התפקוד היום יומי של המטופל או להפחית את כאבו. קראו את כל המידע המשלים על הטיפול באתר גולדן קייר נאות המושבה.